kõik kategooriad
Hunan Huacheng Biotech, Inc.
Avaleht> Kvaliteet

Hunan Huacheng Biotech, Inc. järgib alati usku, et "kvaliteet on ettevõtte elu" ja keskendub klienditeenindusele ning täiustab pidevalt toiduohutuse kontrollisüsteemi. Alates koostisosade sisenemisest tehasesse, produktiivse protsessi vahesaaduste kvaliteedikontrollist, samuti lahustite ja koostisosade kvaliteedikontrollist, järgime rangelt cGMP nõudeid kvaliteedi kontrollimiseks, et tagada toote kvaliteedi vastavus USP, EP ja ChP nõuetele.

QA

Suhteliselt täiuslik kvaliteedijuhtimissüsteem ja toiduohutuse juhtimissüsteem olid vastavuses China Food SC(QS) sertifitseerimisnõuetega, ISO kvaliteedijuhtimissüsteemi QMS, ISO toiduohutuse juhtimissüsteemi FSMS, FDA toiduohutuse moderniseerimise seadusega FSMA, FDA21 CFR111.
Seni oleme saanud sertifikaadid, sealhulgas NSF-cGMP, ISO9001, ISO22000, BRC, SC(QS), TUV, GRAS, Non-GMO Project, KOSHER, HALAL jne. Meie tootmiskohta on edukalt auditeerinud mitmed maailmakuulsad toidu- ja ravimifirmad.

 • FDA-GRAS

  FDA-GRAS

 • NSF-cGMP

  NSF-cGMP

kvaliteet

QC

Oleme loonud teaduslikud testimismeetodid ja täiustatud testimisvahendid vastavalt iga toote kvaliteedinõuetele. Seal on sensoorse hindamise labor, füüsikaline ja keemiline labor, mikrobioloogialabor, täppisinstrumentide labor ja prooviruum. Labor on praegu varustatud HPLC, GC, AA, UV-VIS jne...
ICP-MS, LC/MS/MS, GC/MS/MS ja muud testimisseadmed on 2018. aastal hästi varustatud.
Oleme loonud pikaajalise koostöö kolmanda osapoole laboritega (NSF, SGS, Eurofins jne). Vastavalt ettevõtte kontrolliplaanile ja klientide nõuetele saadetakse tooted regulaarselt testimiseks kolmanda osapoole laborisse, et tagada meie toodete ohutus ja vastata klientide nõuetele.

 • Waters2695

  Waters2695

 • TU-1900

  TU-1900

 • TAS-990

  TAS-990

 • GC7900

  GC7900

 • GC-MS7890B

  GC-MS7890B

Professionaalne QC meeskond

Professionaalne QC meeskond

Kõrgelt kvalifitseeritud QA & QC meeskond
Esmaklassilised rajatised
Täiuslikult kvaliteedi tagamise süsteem