kõik kategooriad
Hunan Huacheng Biotech, Inc.
Avaleht> MEIST > profiil

profiil profiil

profiil

Uudised Uudised

Uudised

Sotsiaalne vastutus Sotsiaalne vastutus

Sotsiaalne vastutus

Patent Patent

Patent

Hunan Huacheng Biotech, Inc. on suhkru vähendamiseks mõeldud mungapuuviljade magusainelahuse juhtiv ekspert

Headquartered in Changsha High-tech Zone, Hunan Province, Hunan Huacheng Biotech, Inc. was founded in 2008, and it was awarded National High-tech Enterprise and one of the top 10 leading suppliers of Plant Extracts in China. Certified by NSF-cGMP, it is also one of the Eight Initiators of Chinese Plant Extract Industry Alliance, the Constructor of Monk Fruit Extract Industry Standard, and 100 Excellent Entrepreneur in Changsha on the 30th Anniversary of the Establishment of National High-Tech Industrial Development Zone.


Hunan Huacheng Biotech., Inc. on loonud täieliku kvaliteedijuhtimissüsteemi ja on läbinud BRC, NSF-cGMP, mitte-GMO, FDA-GRAS, ISO9001, ISO22000 (HACCP), SC, KOSHER, HALAL ja muud rahvusvahelised autoriteetsed sertifikaadid. 


Tervislike, magusate ja roheliste puuviljade tagamiseks seadis Huacheng oma istutusaluse 25-30 kraadi põhjalaiuskraadi südamesse. Kasutades kõige arenenumat ekstraheerimis-, eraldamis- ja puhastamistehnoloogiat, on iga mungavili täis looduse poolt antud värskust. Huacheng on esimene ettevõte maailmas, kes on edukalt laiendanud Monk Fruiti istutusala Guilinist Hunani, Jiangxi ja teistesse piirkondadesse. Äsja arendatud ala sobib istutamiseks 6 miljonit aakrit, millel on vertikaalselt integreeritud kogu tööstuslik ahel Monk Fruit puuviljaseemnete koekultuurist, istutamine, teadus- ja arendustegevus ning tehniline tugi, kaevandamine ja tootmine, kaevandamise terviklik arendamine ja kasutamine; valemite uurimine ja asendussuhkru arendus, lõpptoodete kasutamine puuviljasaba ja bioloogilise väetise ringlussevõtuks.


Praegu juhib Huachengi teadus- ja arenduskeskust Ph.D. meeskond, kellel on rikkalik kogemus Ameerika Ühendriikides. Teadusuurijaid on üle 40, sealhulgas 4 doktorist ja enam kui 10 magistrist koosnev rühm. Ettevõte on pikka aega teinud põhjalikku koostööd tuntud kodumaiste toidu- ja loodustoodete uurimisasutustega, nagu Hunani Põllumajandusülikooli Taimede Funktsionaalsete Komponentide Kasutustehnoloogia Uurimiskeskus, Kesk-Lõuna Ülikool, Hunani Ülikool. traditsioonilisest hiina meditsiinist jne.


Huacheng on maailma juhtiv mungapuuviljaekstrakti ekspert, pakkudes suhkru vähendamise lahendust. Meie püha missioon on tuua puhast looduslikku, nullkalorit ja tervislikku maiust kõigini. Loodame luua strateegilise partnerluse rohkemate ettevõtetega toidu-, joogi-, tervishoiu- ja farmaatsiavaldkonnas.


Aukiri

defineerimata


Näitusesaal


defineerimata

Huachengi tehas

Mogroside V 50% üldine võimsus saavutab 300 MT/Y, Huacheng on maailma suurim professionaalne Mogroside tootja