kõik kategooriad
Hunan Huacheng Biotech, Inc.
Avaleht> kolledž

Tehases pakutakse kvaliteetset resveratrooli / Polygonum Cuspidatum ekstrakti

Aeg: 2023-07-21 Tabamused: 29

Resveratrool on ekstrakt taimest Rhizoma Polygoni Cuspidati. See on valge nõelataoline kristall, mis ei lahustu külmas vees, kuid lahustub kuumas vees, etanoolis, etüülatsetaadis, atsetoonis jne.


Resveratrool on taimedes laialt levinud ja selle sisaldus on suhteliselt kõrge. Praegu on resveratrooli leitud vähemalt 70 taimeliigist ja see on Rhizoma Polygoni Cuspidati peamine funktsionaalne komponent.


Uuringud on näidanud, et sellel on märkimisväärne mõju kardiomüotsüütidele, veresoonte silelihasrakkudele ja mikrotsirkulatsiooni parandamisele. Lisaks võib resveratrool vähendada erinevatest teguritest põhjustatud kudede ja elundite kahjustusi, kaitsta maksa, pärssida trombotsüütide agregatsiooni, leevendada köha ja astmat, olla antibakteriaalne, viirusevastane, vähendada vere lipiide ja anti-lipiidide peroksüdatsiooni.


Resveratrool on looduslikes taimedes leiduv funktsionaalne koostisosa, millel on erinevad farmakoloogilised toimed. Tänu madalale toorainehinnale ja külluslikele ressurssidele on resveratrool ideaalne tooraine tervisetoidu tootmiseks.


Hunan Huacheng Biotech., Inc., mille peakontor asub Changsha kõrgtehnoloogilises tsoonis, Hunani provintsis, asutati 2008. aastal ja pälvis riikliku kõrgtehnoloogilise ettevõtte auhinna ning 10 juhtiva taimeekstraktide tarnija hulgas Hiinas. NSF-cGMP sertifikaadiga on see ka üks Hiina taimeekstraktitööstuse liidu kaheksast algatajast, mungapuuviljaekstraktitööstuse standardi ehitaja ja 100 suurepärase ettevõtja Changshas riikliku kõrgtehnoloogilise tööstusarengu asutamise 30. aastapäeval. Tsoon.


Hunan Huacheng Biotech., Inc. on loonud täieliku kvaliteedijuhtimissüsteemi ning on läbinud BRC, NSF-cGMP, mitte-GMO, FDA-GRAS, ISO9001, ISO22000 (HACCP), SC, KOSHER, HALAL ja muud rahvusvahelised autoriteetsed sertifikaadid. Meil on kolm tootmisüksust Kesk-Hiinas, kontor ja kaks ladu USA-s.


Eelmine: mitte ükski

Järgmine: Mis on magusa tee ekstrakt?